Müşterilerinizin İlgisini Etkileşimli Ekranlarla Çekin

Perakendeciler, mağaza dışında göz alıcı geniş ekranlarda promosyon ve satış reklamları göstererek geçen müşterileri mağazalarına çekebilir. Büyük ekranlar aynı zamanda mağaza ürünlerini tanıtmak için de kullanılabilir.

İlgili ürünlerimiz

Alış Veriş Yapanları Dijital Çözümlerle Etkileyin

Perakendeciler, bölüme ilişkin veya ürüne ilişkin promosyonlar ve ürün bilgilerinin yanı sıra diğer bölümlerdeki ürünler için sunulan promosyonları gösteren dijital bilgi ekranları kullanarak yukarı yönlü veya çapraz satışı teşvik edebilir.

İlgili ürünlerimiz

Dijital Olarak Geliştirilmiş Menüler Edinin

Restoranlar önlerinden geçen müşterileri, dış kısma görsel olarak çekici dijital menü panoları koyarak çekebilir. Müşteriler bir masaya oturduktan sonra menüyü garsonun mobil cihazı üzerinden görebilirler. Dijital menüler yemeklerin yüksek çözünürlüklü görsellerini ve günün özel yemeğinin nasıl hazırlandığını gösteren şefin videosunu gösterebilir.

İlgili ürünlerimiz

Yüksek Kaliteli Görüntüler ile Müşterilerin İlgisini Kazanın

Giyim markaları mağaza vitrinlerine yüksek çözünürlüklü video duvarlar yerleştirerek mağazalarının lüks ve modern görünmesini sağlayabilirler. Mağazada satışı yapılan ürünlerin video reklamlarını oynatarak müşterileri ikna edebilirler.

İlgili ürünlerimiz